O Firmie

Jesteśmy niedużym, lecz nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem LAOS z siedzibą w Augustowie, w województwie podlaskim działającym na rynku polskim i europejskim nieprzerwanie od 2008r.

Jako producent łodzi, wytwarzamy jachty oraz łodzie wędkarskie z laminatów poliestrowo-szklanych. Posiadamy własny dział projektowo-wzorniczy i dlatego wszystkie modele produktów są zaprojektowane przez nasza firmę.

Od początku prowadzonej działalności obserwujemy potrzeby runku, uwzględniamy spostrzeżenia klientów użytkujących nasze łodzie, co skutkuje ich unowocześnianiem.

Budujemy pozytywny wizerunek firmy i rozpoznawalną markę w świadomości odbiorców, dzięki czemu jesteśmy cenieni za wysoką jakość oferowanych produktów oraz indywidualne, profesjonalne podejście do każdego klienta.

Klientami firmy są osoby, które chcą mieć możliwość decydowania o wyposażeniu i wyglądzie swojej łodzi, aby osiągnąć jak największy komfort i wygodę w jej użytkowaniu.

Wysoki standard technologii produkcji oraz produktów finalnych jest potwierdzony certyfikatem CE nadanym przez Polski Rejestr Statków.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów jak i do współpracy.